İtalya’da Türkçe Konuşan Rehber

İtalya’da Türkçe Konuşan Rehber

İtalya’da Türkçe Konuşan Rehber

İtalya’da Türkçe konuşan rehber arayan birçok kişiye uzun yıllardır yardımcı olmaktayım.  İş deneyimlerimi severek yaşadığı ve eğitim aldığım İtalya’da devam ettirmekteyim. Benimle iletişime geçen kişilere;

  • İtalya’da Türkçe tercüman aradığınızda,
  • İtalya gezilerinizde İtalyanca rehbere ihtiyaç duyduğunuzda,
  • Seminerlerde,
  • Ticari iş görüşmeleri ve müzakerelerde,
  • İş seyahatlerinde
  • İtalya’da Türkçe konuşan rehber yardımcılığına ihtiyaç duyduğunuz her konuda,
  • Turlarda
  • Âşıklar diyarı Roma da evlenmek isteyen kişilere,
  • Moda haftalarında ve diğer zamanlarda alışverişlerinizde ve daha birçok alanda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyorum.

İş deneyimlerimi sizlerin İtalya’da tercümana ihtiyaç duyduğunuz her konuyla birleştirerek çok geniş bir yelpazeye yaydım. Deneyimli ve profesyonel olarak yapmış olduğum işimde en büyük reklamım, insanlara tüm pozitifliğimle yardımcı olmamdır.

İtalya’ya Türkçe Konuşan Rehberiniz

İtalya’da Türkçe konuşan rehber arayışı içerisinde olan birçok kişiye çeşitli alanlarda yardımcı oldum. Sizlerin İtalya’da ki deneyimlerinize ve anılarınıza şahitlik etmek, benim için işimin en güzel yanı. Özellikle iş seyahatlerinde tercümanlık yaptığım konularda bağlayıcı kişi olmak benim için keyif verici olmuştur. Birde hayatlarını sevdikleri kişilerle, muhteşem Roma da birleştirmek isteyen âşıklar… En mutlu anlara şahitlik etmek benim için harika deneyimlere imza atmak demek.

 

İtalya’da Türkçe konuşan rehber olarak, çeşitli sebeplerden dolayı İtalya’ya gelen birçok kişiyle olumlu iletişimler kurmuş olmanın verdiği memnuniyet bu alanda sürekli olarak çalışmamı sağladı. İtalya-Türkiye arasında çeşitli nedenlerle gidip gelen kişilere iş prensiplerim çerçevesinde tercümanlık ve rehberlik yapıyor olmam, iş sıklığımı ve yoğunluğumu tamda istediğim oranda artmaktadır.

Rehberlik ve Tercümanlık Hizmetlerim

İtalya’da Türkçe konuşan rehber arayan kişilerin yollarının benimle kesişmesi, 5 yıldızlı rehberlik ve tercümanlık hizmeti alacaklarının garantisidir. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmam hemen hemen her alanda bilgi sahibi olmama ve dil rehberliği haricinde de birçok alanda bilgi sahibi olmama katkıda bulundu.  İtalya’da bulunduğunuz süre zarfında kaliteli ve dolu dolu deneyimler yaşayacaksınız. Tüm sosyal ve sektörel hizmetlerden olumlu sonuçlar almanız içinde elimden gelenin en iyisini yapmaktayım. Web sayfamdan, telefon numaralarımdan bana ulaşarak görüşme sağlayabilirsiniz.

 

 

0 0 votes
Değerlendirme
Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x