İtalya’da Türk Tercüman

İtalya’da Türk Tercüman

İtalya’da Türk Tercüman

İtalya’da Türk Tercüman arayan kişilere çeşitli alanlarda deneyimli olarak tercümanlık ve rehberlik yapıyorum. Çalışma alanlarım;

  • Ticari görüşmeler
  • Müzakere tercümanlığı
  • Fuar, kongre ve seminer tercümanlığı
  • İtalyan kültür turları
  • Yaşam ve gastronomi turları
  • Alışveriş seyahatleri

Başta olmak üzere birçok konuda İtalya’da Türk Tercüman olarak sizlere yardımcı olmaktayım. Yolu İtalya’ya düşen herkes benimle iletişime geçebilir. Sizlere, İtalya da bulunma nedeniniz ne olursa olsun yardımcı olmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.

İş Prensiplerim

İtalya’da Türk Tercüman olarak ticari ve şahsi iş görüşmelerinizde profesyonel olarak yaptığım çalışmalarımda gizlilik çerçeveleri içerisinde işimi yapmaktayım. Tercümanlık yaptığım iş görüşmelerinin başarılı bir şekilde sonuçlanması için tüm koşulları sorunsuz olarak yerine getirmekteyim. Tercümanlığım eşliğinde iş görüşmelerinizin başarı geçmesi, benim işime ve kendime olan güvenimi daha da arttırmaktadır.

 

İtalya’da Türk Tercüman ihtiyacı olan bir diğer alanda, fuar, kongre ve seminerlerdir. Bu konuda benimle çalışan kişilerin olumlu sonuçlar elde etmesi için karşı tarafla en pozitif iletişimi kurmayı hedeflerim.  Bu platformlarda çalışmalarımı sürdürürken sizlerden biri gibi müşterilerle diyaloglar kurarak iş potansiyelinizi arttırmayı hedeflerim.

 

İtalya’da Türk Tercüman olarak çalışırken birçok güzel anlar ve anılar biriktirdim. Deneyimlerim arasında mutlu anlarınıza şahit olmak, dolu dolu geçen İtalya günlerinizi mükemmel seviyeye ulaştırmak da dâhildir. Ayrıca ziyaret amaçlı İtalya’ya gelen kişiler için fuarlarda takip ve araştırma hizmeti de vermekteyim.

Avrupa’nın Gözdesi İtalya’ya Geldiğinizde Neler Yapabiliriz?

İtalya’da Türk Tercüman olarak, İtalya’ya hangi amaçla gelirseniz gelin iş yoğunluğunuz çok fazla olsa bile buranın muhteşem kültürü ve atmosferinde kendinize zaman ayırmanız için fırsatlar yaratıyorum. Şiirsel manzaralara sahip olan tarih ve mimari yapıları içesin de bulunduran İtalya sizin için güzel anılar yaşamanın adresi.

 

İtalya’da Türk Tercüman hizmetinin dışında sizleri unutamayacağınız lezzetlerle ve mekânlarla buluşturacağım. İtalya da uzun yıllardır yaşıyor olmanın verdiği tecrübeyle herkese uygun planlar hazırlıyorum.  Alışveriş tutkunları, manzara severler, gezgin ruhlular, değişik tatlar denemeye bayılanlar ve iş kolikler hepinize uygun planlar yapan tercümanınız sadece bir telefon kadar uzağınızda.

 

 

 

 

 

0 0 votes
Değerlendirme
Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x