İTALYA’DA KADIN REHBER

Dünya kültürel mirasına ev sahipliği yapan bu ülken aynı zamanda yemek sektöründe öncüdür. İtalya’nın hangi özelliği için gelirseniz gelin İtalya’da kadın rehber olarak sizlere hizmet vermek için hazırım. Rehber hizmeti vermekte olan firmamız sizin her ihtiyacınızı İtalya rahat rahat karşılaması varız. İster alışveriş oldun ister gastronomi alanında olsun ya da iş için olsun hem İtalya’yı gezdirmeye hem de ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

İtalya’da Tarih

Avrupa’nın en çok turiste ev sahipliği yapan ülkeleri arasında olan İtalya aynı zamanda Roma imparatorluğunun tarihi miraslarına da sahiptir. Hristiyan Katolik mezhebin baş şehri olan Vatikan İtalya’da dır. Birçok özelliği ile İtalya tarihi ve turistik yerleri çok fazladır. Kültürel ya da tatil için olsun İtalya’da gezmekle bitmez.

İTALYA Kültürel Gezi

Roma imparatorluğuna ev sahipliği yapan İtalya aynı zamanda Rönesans döneminin başlamasını sağlamıştır. Çeşit çeşit dönemlerde tarihe ev sahipliği yapmıştır. Birçok kültüre ev sahipliği yapan İtalya aynı zamanda birçok turiste ve turistik yerlere ev sahipliği yapar. İtalya birçok gezilecek yer vardır. Bazı yerler İtalya’da mutlaka gezilmesi gereken yerler vardır. İtalya’da kadın rehber sayesinde rahat ve kesinlikle görmeniz gereken yerleri gezebilirsiniz.

  • Venedik St. Marks Bazilikası

Venedik’te tarihi kiliseler bakımında zengindir. Ama St Mark’s Bazilikası oldukça eşsizdir. MS. 3. Yüzyıl mimarisine ait olan bu kilise 85.000m2 mozaik kaplama dır.  İtalya’nın en önemli ve en ünlü kiliselerinden biridir. Bizans imparatorluğuna en güçlü dönemlerinin eseri olan kilise bir zamanlar içi mücevherler doludur.

  • Uffizi Galerisi ve Duomo Floransa

Floransa Rönesans devrimine başkentlik yapmış ve birçok Rönesans dönemi eserleri bulunan yerlerden biridir. Duoma katedrali tarihin dönem noktası olan Rönesans döneminde çizilmiş ve yapılmış özel mimaridir.

  • Kolezyum ve Trevi Çeşmesi

Şehrin merkezine ilk kez temiz su taşınmış eski bir çeşmedir. Trevi çeşmesi in etrafında Roma heykelleri ile çevrilmiş ve akşam ışık gösterileri ile büyüleyici bir hava oluşturulmuştur. Kolezyum görmeden Roma’dan ayrılmamak gerekir. Tarihin ev sahipliği yapmış olan Kolezyum içi ve dışı ayrı büyüleyicidir.

İTALYA DA ALIŞVERİŞ

Özellikle kadınlar gittikleri her ülkeden alışveriş yaparak dönmek isterler. Bu durum için İtalya’da bayan rehber ile alışveriş yapılacak yerleri size göstermesini istemez misiniz? İtalya modaya yön verdiği gibi ucuzdur da. Bu durumda sadece sizi gezdirerek güzel mağazalara götürecek bir rehbere ihtiyacınız var. Sizin derdinizi yine bir kadın anlar. İtalya’da kadın rehber eşliğinde rahat rahat alışveriş yapabileceksiniz.

Enfes İtalyan Mutfağı

Pizza denilince akla İtalya gelir. Lakin İtalyan mutfağı ne pizza ile ne makarana ile sınırlı değildir. Gastronomi alanında gelişmiş yeşil ve kırmızının mutfakta dans ettiği İtalyan yemeklerini tatmadan olmaz. Lazanya, tortellini, rovioli ve risotto İtalyan mutfağının ünlü yemeklerindendir. İtalya’da bayan rehberiniz olarak ünlü İtalyan yemeklerini tatma ve en lezzetli restoranlara yemek yeme fırsatı sizlere sunuyorum.

İtalya’ya hangi amaçla gelirseniz gelin iş gezisi, kültürel ya da gastronomi sektörü için İtalya’da kadın rehber olarak sizin için hizmet vermeye hazırım. Tur rehberlerimiz yanında yeminli tercümanlarımız ile iş toplantılarınızı, çevirilerinizi, normal gezilerinizde yanınıza yer almaktan mutluluk duyarız. İtalya ile olan her işinizde yanınızda olmak bizim görevimiz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet için lütfen bizi arayınız. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Bir telefon ya da bir tık ile ulaşmanız mümkündür. Kaliteli ve uygun hizmet için aramanız yeterlidir.

 

0 0 votes
Değerlendirme
Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x