İtalya Tur Rehberi

İtalya Tur Rehberi

İtalya Tur Rehberi

Tur rehberi belirlemekte bir şirketle anlaşabilir veya kendi rehberinizi çıkarabilirsiniz. Sizin için bazı gezilmesi gerekenleri çıkarttık. Eğer bir anlaşmanız mevcutsa rehberinize bu şehirleri eklemesi söyleyebilirsiniz. Veyahut firmamız ile anlaşarak İtalya tur rehberi hizmeti alabilir veya size uygun planı seçebilirsiniz. İtalya’da gezilecek çok fazla yer ve bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Tarihi ülke manzaraları, moda haftaları ve tarihi eserleri ile geniş bir yelpaze sunmaktadır. Detaylı bilgi ile iletişime geçebilirsiniz.

Roma

Seyahatinize İtalya’nın başkenti Roma’da başlayın. Roma, dünyanın en popüler turistik yerlerinden bazılarına sahiptir; Kolezyum ve Vatikan Şehri.

Toskana

İnişli çıkışlı tepeleri ve üzüm bağları ile Toskana, İtalya’nın en güzel bölgelerinden biridir. Şehirden kaçın, Toskana gidin ve keyifli zaman geçirin. Öğleden sonrayı Montemarano adlı bu küçük orta çağ köyünde geçirin ve akşam yemeği yemelisiniz. Geleneksel tatları denemeyi unutmayınız.

Siena

Siena gitmek için eğer araba kiraladıysanız veya tur rehberine sahip değilseniz Navigasyonu otoyollardan farklı rota ayarlamayı unutmayın. Siena, UNESCO statüsüne sahip güzel bir eski şehirdir. Muhteşem manzarası ile içini açacaktır. İtalya tur rehberi seçimin de Siena olup olmadığına dikkat edin.

Floransa

Floransa’ya hoş geldiniz. Sonraki 24 saatinizi bu antik kenti dolaşarak geçirin ve Floransa Duomo’su, antik Ponte Vecchio köprüsü gibi yerleri keşfedin ve özel yemeklerini tüketin.

Floransa’dan Cinque Terre’ye giden trene binin . Cinque Terre, mümkün olduğu kadar çok zaman geçirmek isteyeceğiniz, doğa yürüyüşü yapacak alana sahiptir, inanılmaz pitoresk beş köyden oluşan bir milli parktır.

Venedik

Her şeyin tekneler ve köprülerle geçtiği şehre hoş geldiniz. Venedik , dünyanın en eşsiz şehirlerinden biridir ve İtalya’ya seyahat ettiğinizde mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. İtalya’daki son günlerinizi kanallar boyunca dolaşarak veya köprüleri geçerek İtalyan kahvesi içerek geçirin.

Sabahları veya öğleden sonraları, Venedik’in dar sokaklarında gezinmek için en iyi zamanlar, şehir merkezi öğle saatlerinde şehre günübirlik gezi geldiğinde yoğunlaştığı için bu saatler daha iyidir. İtalya tur rehberi kullanarak daha çeşitli rotaları ekleyebilir, harika fotoğraflar çekilebileceğiniz manzaralar yakalayabilirsiniz.

0 0 votes
Değerlendirme
Subscribe
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x